sgcity.org, cmbm.org #alesse, lamisil, blog.canvaspop.com#cost-of-naltrexone, cost of generic cheap naltrexone online uk #geko

Om oss

Vi är ett produktionsbolag som gör onlinevideo, dvs filmer och video för internet. Vi har två väldigt tydliga spår, det ena är livesänd video från event och konferenser. Det andra är inspelade filmer såsom reportage, intervjuer, inspirationsfilmer, dokumentationsfilmer etc. Vi gillar nya människor och även att dricka kaffe. Så har du vägarna förbi Skärmarbrink är du välkommen ner till vår fina källarstudio på Arkadvägen 16 och säga hej! Hör av dig så pratar vi om precis vad du vill. Telefon till studion är 08-390439, annars är du välkommen att kontakta vem du vill av oss på uppgifterna här. Vet du inte vem du ska höra av dig till med ditt ärende? Kontakta då Catharina så hjälper hon dig.

Robin Danehav
robin@fkdv.se
+46-70-7504749
@danehav
Björn Falkevik
bjorn@fkdv.se
+46-70-4350719
 @bjornfalkevik
Kim Svensson
 kim@fkdv.se
+46-73-3999865
 @fotokimster
Kalle Stillersson
kalle@fkdv.se
+46-70-4576307
@kallepdp 
Sara Fritzon
sara@fkdv.se
+46-70-3456400
@sarafritzon
Catharina Sondal
catharina@fkdv.se
+46-70-4807944
@catharinasondal
Jacqueline Garellick
jacqueline@fkdv.se
+46-72-5461959
@jgarellick 

Vi håller till i vår fina källarlokal Studiobronx i Skärmarbrink. Välkommen förbi!

 

Falkevik & Danehav AB
Arkadvägen 16
121 47 Johanneshov

Vi är registrerade för moms och godkända för F-skatt.

Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Tweet about this on Twitter4Email this to someone